Show Time Turizm Otobüs Bileti

Show Time Turizm

 • GENEL MERKEZ
  Ankara
 • KURULUŞ YILI
  2015
 • KURUCU
  Show Time Turizm

Show Time Turizm Hakkında

Ankara merkezli olarak kurulmuş olan Show Time Turizm, kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına kendisini sürekli olarak geliştirmekte ve yenilemekte olan bir otobüs firması olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Filosunda bulunan modern otobüsler ile yolcularına hizmet sunmakta olan Show Time Turizm filosundaki otobüslerin tümünün modern özelliklere sahip olmasına ve bu özelliklerin tümünün sorunsuz bir biçimde çalışıyor olmasına özen göstermektedir. Bunun yanı sıra kadrolarını oluştururken de oldukça titiz davranmış olan Show Time Turizm, bünyesinde görev yapmakta olan elemanların tümünün dürüst, işine, kendisine ve yolculara saygılı ve güler yüzlü hizmet sunmakta olan elemanlar olmalarına özen göstermektedir. Kendisine çizmiş olduğu çizgide emin adımlar ile ilerlemekte olan Show Time Turizm bu anlamda arkasında yalnızca %100 müşteri memnuniyetinin desteğini görmeyi amaçlamaktadır.

Show Time Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Show Time Turizm ile seyahat etmeniz için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilir:

 1. Show Time Turizm ile düzenlenen seferler sırasında konforlu bir seyahat deneyimi yaşamanızın yanı sıra güvenlik önlemleri de alınarak varış noktasına sağ salim varmanız ve huzurlu bir yolculuk geçirmeniz amaçlanmakta ve bu anlamda tüm önlemlerin alınmış olmasına büyük özen gösterilmektedir.
 2. Show Time Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olan otobüsler olup sizlere en iyi hizmet kalitesi ile hizmet sunmaktadır.
 3. Firma bünyesinde görev yapmakta olan elemanların tümü güler yüzlü hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan personeller olup yolculuklarınızın rahat ve sorunsuz tamamlanması için çalışmaktadır.
 4. Show Time Turizm insana değer veren bir firma olması sebebi ile sizlere birer müşteri gözü ile bakmamakta ve bu sebeple sizleri rahat ettirmek için ekstra çaba göstermektedir.
 5. Yolculuklarınızı gerçekleştirmekte olan şoförlerin tümü deneyimli şoförler olup yolculuklarınızın sorunsuz gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Show Time Turizm özel Terminalleri

Show Time Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde belirlenen peronlar aracılığı ile hizmet sunmaktadır bunun haricinde özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Diğer tüm konular için ise firmaya telefon ile ulaşabileceğiniz gibi şube yahut terminal içerisinde bulunan Show Time Turizm yazıhanelerine başvurarak hizmet almanız da mümkündür.

Show Time Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Oldukça donanımlı ve rahat otobüslerden oluşmuş olan Show Time Turizm otobüs filosunda bulunan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip otobüslerdir. Otobüslerde Televizyon, koltuk arkası Android ekran, kulaklık ve USB girişleri bulunmaktadır. Bu donanımların tümü eksiksiz ve çalışır durumda yolcu kullanımına sunularak seyahatlerin keyifli ve konforlu bir biçimde tamamlanması amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra hava şartlarına bağlı olarak kullanılmakta olan sıcak ve soğuk hava sistemleri aracılığı ile mevsim şartlarına bağlı olarak sağlık önlemleri de alınmaktadır.

Show Time Turizm Bilet İptal Prosedürü

Show Time Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptal edilebilmesi için almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce terminal yahut şubelerde bulunan Show Time Turizm yazıhanelerine teslim etmeniz gerekmektedir. Aksi halde biletleriniz eski tarihli sayılacağından dolayı herhangi bir iptal, iade yahut açığa alma durumu gündeme getirilememekte ve bilet iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

SHOW TİME TURİZM İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white