Yalova Seyahat
Yalova Seyahat

Yalova Seyahat Genel Tanıtımı

Yolcu ağırlama ve taşıma konusunda ilk ve en büyük hedefi müşteri memnuniyeti olan firma, hizmet vermekte oldukları şehirlerarası yolcu taşımacılığında kaliteli bir yolculuğu, müşterilerin güvenini ve saygınlığını kazanmayı ve bu alanda istikrarı sağlamak için gerekli çalışmaları sağlayarak uzun yıllardır sektörde ki yerini korumaktadır.

Çağrı merkezlerinden ya da bilet satış ofisleri ve internet sitesi üzerinden temin edebileceğiniz Yalova seyahat otobüs bileti ile sizler de keyifli ve konforlu bir seyahate çıkabilirsiniz.


Yalova Seyahat Firmasını Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yolcu taşımacılığı ve seyahat firmaları arasında köklü bir geçmişe ve bununla beraber çağdaş bir vizyon ve misyon anlayışına sahip olan firmayı tercih etmek ve Yalova Seyahat bileti almak için en önemli 5 sebep şunlardır:

  • Sürüş konusunda gerekli eğitimi almış uzman şoförler ile sağlıklı ve güvenli bir yolculuk
  • Müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için seyahat boyunca yapılan sık ve lezzetli ikramlar
  • Müşteri odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sorunsuz seyahatler
  • Her zaman temiz ve de tüm bakımları yapılmış olan otobüsler ile seyahat imkanı
  • Alanında uzman personel ile sağlanan hizmet çerçevesi 


Yalova Seyahat Özel Terminalleri

Şehirlerarası ve şehir içlerinde bulunan tüm mola yerleri, terminaller gibi alanlarda kendisine özel bekleme yerleri bulunan firma bu alanlarda yolcularına hizmet vermektedir. Otogarlardan, çağrı merkezinden, internetten ve ya bilet satış noktalarından alabileceğiniz Yalova seyahat otobüs bileti ile terminal alanlarından otobüsünüze binebilir ya da servis güzergahları üzerinden servis kullanabilirsiniz.


Yalova Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Kuruluş olarak eski bir tarihe dayanmakla beraber her zaman yenici ve teknolojici bir anlayışa sahip olan firma tüm otobüslerini yeni, modern modeller ile değiştirerek misafir etmiş oldukları yolcularına her alanda daha rahat bir yolculuk sağlarlar.

Bunun için her koltukta emniyet kemeri ile beraber yolcu kullanımı için tv ekranları da bulunur. Böylelikle Yalova seyahat bileti almış olduğunuzda oldukça rahat ve keyifli bir yolculuk geçirmiş olursunuz.


Yalova Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Almış olduğunuz Yalova seyahat otobüs bileti eğer iptal edilmesi ya da tarihi değişmesi gerekiyor ise bunun için otobüsün hareket saatinden 12 saat önce çağrı merkezi ya da satış noktalarından gerekli işlemleri sağlayabilirsiniz.

Yalova Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Yalova Seyahat
Firma Merkezi :
Yalova
Kurucular :
Yalova Otobüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
Kuruluş Yılı :
1979
Çağrı Merkezi :
0226 814 77 71
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
18
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
40 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,1 / 5