Yeşil Aksaray Otobüs Bileti

Yeşil Aksaray Otobüs Bileti

 YEŞİL  AKSARAY 

 Yeşil Aksaray ile seyahat özgürlüğünün tadını yaşayın…

Yeşil Aksaray firmamızın kuruluş zamanı 1975 yılına denk gelir, ilk olarak Zümrüt Aksaray olarak ulaşım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Köklü ve güvenilir bir firma olma başarısını göstermesinin en önemli nedeni gerçekten doğru bir misyona ve vizyona sahip olmasında gizlidir. Firmanın en dikkat çekici özelliği kalite, konfor ve güveni bir arada sunan hizmet anlayışıdır. Zamanında ulaşım parolasıyla yola çıkan firma Seyahat özgürlüğünü sonuna kadar yaşamanızı sağlamaktadır.

Yeşil Aksaray firmasının Seyahat sektöründeki serüveni Aksaray da yeni otogarın açılmasıyla birlikte otogar içinde bulunan 10 ve 11 numaralı yazıhanelerimizde devam etmektedir. Kaliteli ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını devam ettiren firma, ulusal hatta uluslararası normlara uygun yolcu taşımacılığı faaliyetlerini sürekli iyileştirme ve geliştirme gayreti içerisindedir. Yeşil Aksaray firması yolcularının güven ve memnuniyetini arttırmak, keyifli bir seyahat deneyimi yaşatmak için eğitimli ve sorumluluk sahibi ekipleriyle seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Firma sahip olduğu 23’e yakın son model otobüsüyle ülkemizin neredeyse her yerinde bulunan şubelerinden çok geniş bir seyahat yelpazesi sunmaktadır. Dilerseniz sizde bir tıkla www.biletall.com  adresinden firmanın biletlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Orta Anadolu bölgesinin güzide şehirlerinden olan Aksaray eskiden beri birçok tarihi uygarlığa ev sahipliği yapmıştır, bundan dolayıdır ki çok geniş bir kültürel zenginliğe sahiptir. Aksaray ilimiz ismini Anadolu Selçuklularının lideri olan İzzettin Kılıçarslanın yaptırmış olduğu yörenin beyaz taşlarının da kullanıldığı görkemli sarayından almıştır. Çok sayıda tarihi mekan barındıran Aksaray gerçekten gezip görülmesi gereken bir şehrimizdir. Yer altı şehirleri, eski kiliseleri, camileri ve kervansaraylarıyla birlikte daha birçok tarihi güzelliği bünyesinde toplamıştır. Geçmişten günümüze farklı dinlere ve kültürlere ev sahipliği yapan şehrimizi gezme ve ziyaret etme fırsatına sahip olmak isterseniz www.biletall.com’a  girip Yeşil Aksaray firmasından biletinizi alabilirisiniz.

Yeşil Aksaray turizm olarak her zaman önem verdiğimiz çalışma ilkemiz güvenli, huzurlu ve konforlu ulaşım ile sizleri sevdiklerinize zamanında ulaştırmaktır. Tüm bunların yanı sıra firmamızın bir diğer artısı da paranızın değerini bilerek hesaplı fiyatlarla dilediğiniz yerlere sizleri taşımaktır. Özverili çalışanlarımızla ve tecrübeli kaptanlarımızla ve içerisinde uydu yayını destekli tv, radyo ve wireless imkanlarını sizlere sunduğumuz araçlarımızla seyahatlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Aksaray’ın güzelliklerini görmek için firmamızı tercih ettiğinizde seyir zevkini de sonuna kadar yaşayacağınızı belirtmek isteriz. Bunlara ulaşmak için tek yapmanız gereken www.biletall.com adresinden biletinizi ayırtmak olacaktır.

İyi yolculuklar dileriz.