1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Zhengzhou Uçak Bileti

Zhengzhou Para Birimi
Çin Yuanı (CNY)
Zhengzhou Zaman Dilimi
GMT +8
Zhengzhou Şehri En İyileri
Modern Binalar, Shang Hanedanı Harabeleri, Çin Mantısı
Zhengzhou Hava Durumu (25 Mayıs) 29°C Bulutlu
Zhengzhou Hava Durumu (26 Mayıs) 32°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Zhengzhou Varışlı Uçak Seferleri

Pekin - Zhengzhou
Shandong Airlines
09 Haz 2020
İstanbul - Zhengzhou
Türk Hava Yolları
31 May 2020
Kayseri - Zhengzhou
Türk Hava Yolları
25 May 2020
Ankara - Zhengzhou
Türk Hava Yolları
14 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Zhengzhou Kalkışlı Uçak Seferleri

Zhengzhou - Pekin
Shandong Airlines
27 May 2020
07 Haz 2020
Zhengzhou - Ankara
Air China
11 Haz 2020
10 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Zhengzhou Uçuşu Olan Firmalar

Zhengzhou Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Zhengzhou Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Zhengzhou Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
CN
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Çince
Toplu Taşıma Fiyatı
20 CNY
Yemek Fiyatı
20 CNY
Alkolsüz İçecek Fiyatı
15 CNY

Zhengzhou’ya Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Cuma
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Kasım

Isıların dengelenmesi ve havanın iyileşmiş hale gelmesi sonucunda en iyi ay Kasım olarak nitelendirilmektedir. Sonbahar mevsiminde alınacak olan biletlerin düşü fiyatta olması, çok sayıda turistin şehri ziyaret etmesine sebebiyet vermiştir. Ekim ayı en ucuz ay olarak bilinmektedir.

Ekim ayında Zhengzhou uçak bileti fiyatları düşüş gösteriyor. Bu aylarda giden kişilerin, fazla masraflardan kurtulması mümkündür. Zhengzhou uçak seferleri araştırıldığında cuma günlerinde bilet almak yolcular için daha avantajlı olacaktır. Cuma günlerinde alınacak olan biletler, diğer günlere nazaran ekonomik açıdan daha uygundur.

Zhengzhou Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Zhengzhou şehrinde ulaşım sağlayabilmek biraz uzun sürse de, şehrin ulaşım açısından kendini geliştirdiği için fazla uğraş gerektirmemektedir. Zhengzhou şehrine Emirates gibi firmalarla uçuş sağlayan yolcuların, şehre ulaşabilmesi için bir saate yakın zaman harcaması gerekir. Bu yüzden kişilerin aksaklıkları göz önüne alarak bilet alması daha iyi olacaktır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 20 CNY

Belediye otobüsleri hava limanının çıkışında bulunmaktadır. Hava limanının çıkışında bulunan otobüslerin üzerinde şehir merkezine istikameti olduğu yazmaktadır. Numarası olmayan otobüslerle ulaşım sağlamak kolay alternatifler arasında bulunmaktadır.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 20 CNY

Trenler en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesidir. Tek yön bilet ile Zhengzhou şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Hava limanından şehir merkezine ulaşım sağlayan trenler ortalama 50 dakika boyunca yolcuları kendi vagonlarında taşır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 160 CNY

Taksiler en pahalı ulaşım alternatifidir. 50 dakikalık yolda fazlasıyla ücret isteyen taksiler en az tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesidir. Hava alanında bulunan taksiler, şehrin her bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Anlaşmalı fiyatlarla şehir merkezine ulaşım sağlanabilmektedir.

Araç Kiralama

Şehirde ulaşımı en kolay hale getirmek ve toplu taşımadaki yoğunluğu yaşamak istemeyen kişiler için en iyi alternatif araç kiralama alternatifidir. Hava limanında bulunan araç kiralama firmalar makul fiyatlarla hizmet vermektedir.

Zhengzhou Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Zhengzhou hava limanında zaman geçirebilmek için çok sayıda aktivitenin gerçekleştirilebileceği imkan bulunmaktadır. Yolcuların rahat bir şekilde dinlenebilmesi için salonlar bulunmaktadır. Salonlarda ücretsiz bir şekilde oturup, dinlenmek mümkündür. Zhengzhou uçak bileti rezervasyon yapan kişilerin, şehir merkezine ulaşım sağlayabilmesi için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Tren, otobüs ve buna benzer çok sayıda ulaşım alternatifi yolculara sunulmuştur.

Zhengzhou en ucuz uçak bileti alarak, şehre gelen kişilerin uygun fiyatlı alışveriş yapabilmesi için hava limanlarında mağazalar hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra yemek ihtiyacını karşılayabilmek adına restoranlar da yolculara yardımcı olmaktadır. Zhengzhou İstanbul uçak bileti ile şehre gelen yolcuların aynı zamanda araç kiralama firmalarından araç kiralamaları mümkündür. Araç kiralamak şehirde rahatça gezmeyi sağlayan en iyi ulaşım alternatiflerinden bir tanesidir.

Zhengzhou’ya Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Şehir üretim açısından kendini geliştirdiği için ekonomik alışveriş yapmak mümkündür. Zhengzhou ucuz uçak bileti alarak şehre gelen turistlerin pazarlarda bu alışverişi gerçekleştirdiği görülmektedir. Diğer ülkelerde yüksek fiyata satılan ürünler, Zhengzhou pazarlarında uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
 2. Teknoloji açısından kendini geliştiren şehirde, daha yüksek teknolojiye sahip olan ürünleri satın almak mümkün hale getirilmiştir. Zhengzhou uçak bileti THY firmasını tercih ederek şehre gelen kişilerin, teknoloji mağazalarına göz atması gerekir. Mağazalarda uygun fiyatlarla satış yapıldığı herkes tarafından bilinmektedir.
 3. Şehirde gezilebilecek çok sayıda bölge bulunmaktadır. Zhengzhou uçak bileti fiyatları araştırması yapan kişilerin, şehir turu hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Şehrin en önemli bölgelerine seferler düzenlenmektedir. Bu seferler, kişinin şehri tanıması açısından oldukça önemlidir.
 4. Zhengzhou tarihini anlatan tarihi mekanlar bulunmaktadır. Şehre gelen kişilerin mutlaka tarihi mekanlarda gezi yapması gerekir. Şehrin tarihini öğrenebilmek için tarihi mekanlar iyi bir kaynak olarak nitelendirilmektedir.
 5. Çin mutfağının en önemli lezzetleri Zhengzhou restoranlarında bulunmaktadır. En ucuz Zhengzhou uçak bileti alıp, uygun fiyatla yemek bulmak isteyen kişiler için oldukça uygun restoranlar bulunmaktadır. Restoranlarda fazla ücret ödemeden karın doyurmak mümkündür.

Zhengzhou Hakkında

Henan eyaletinin başkenti olan Zhengzhou, Çin'in en önemli şehirlerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Teknoloji, eğitim ve ulaşım alanlarında kendini geliştirmiş bir şehir olarak bilinmektedir. Zhengzhou uçak bileti alarak, şehirdeki teknoloji düzeyiyle tanışmak mümkündür. Zhengzhou uçak bileti alıp, şehirde teknoloji alışverişi yapan çok sayıda turist bulunmaktadır. Turistler teknoloji düzeyiyle tanışmasının yanı sıra eğitim düzeyinin mükemmel oluşundan da etkilenmiştir.

Zhengzhou uçak bileti alıp, şehre gelen çok sayıda kişinin uygun fiyatla teknolojik aletleri alabildiğini de söylemek gerekir. En önemli teknoloji ürünlerinin üretimi şehirde yapıldığından dolayı en dikkat çekici şehirlerden biri olmayı başarmıştır. Zhengzhou şehri, Orta Çin bölgesinde bulunan en önemli şehirlerden biridir. Aynı zamanda Zhengzhou mutfağı, dünyaca ünlü lezzetleri kendi sınırları içerisinde bulundurmaktadır. Şehrin tarihi açıdan da çok büyük öneme sahip olduğunu da söylemek gerekir. Ziyaret edilecek olan yerler belli saatler içerisinde ziyaret kabulü yapmaktadır. Gezi planları da ziyaret saatlerine düzenlenmelidir.

Zhengzhou Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
20 CNY
Taksi
4 CNY/Km
Tramvay
20 CNY
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

En popüler şehir içi ulaşım aracı metrodur. Böylelikle şehrin her bölgesine rahatça ve tek trenle ulaşabilmek mümkündür.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehir içerisinde iyi bir şekilde gezebilmek için diğer alternatiflerde otobüs, taksi ve araç kiralama gibi ulaşım alternatifleri bulunuyor. Bunların arasından ekonomik açıdan en iyisi otobüslerdir. Tek yön biletle rahat bir şekilde ulaşım sağlanabilir.

Zhengzhou Vize Şartları

Çin Vize İstiyor mu?
Evet
Çin Vize Süresi
90 Gün
Çin Vize Ücreti
110 USD
Çin Vize Detayları
Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahibi Türk vatandaşları her bir sene için 30 günü aşmaması koşuluyla Çin’e vizesiz girebilmektedir. Çin turistik vize çıkış süresi evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve vize işlemleri sırasında özel bir durum olmaması halinde ortalama 7 iş günüdür.

Zhengzhou’da Gezilecek Yerler

Henan Museum
Erqi Strike Monument Tower
Century Amusement Park
Zhengzhou Town'S God Temple
Yellow River
Henan Eyaletinin En Önemli Mirası: Henan Museum

Zhengzhou, Henan eyaletinin en önemli eski yapıtlarını müzelerinin içerisinde bulundurmaktadır. Henan tarihi hakkında bilgi almak isteyen kişiler müzeyi ziyaret edebilmektedir. Sergiye sunulan sanat eserleri tüm dünyanın ilgisini çekebilecek niteliktedir.

Alışverişin ve Ticaretin Kalbi: Erqi Strike Monument Tower

Kulede hem manzarayı seyretmek, hem de alışveriş yapmak mümkündür. Ekonomik alışverişin kalbi olarak görülen kulede, Zhengzhou'nun en önemli ürünleri satışa sunulmaktadır. Birçok turist kuleyi ziyaret etmeden şehirden ayrılmamaktadır.

Eğlence Parkı: Century Amusement Park

İçerisinde lunapark ve hayvan gösterilerinin sunulduğu bir mekan olarak bilinmektedir. Saatler boyunca mekanda kalıp, en güzel anılara sahip olmak mümkündür. Zarar vermeyen ve nadide olan hayvanların gösterileri de halka sunulmaktadır.

Zhengzhou Şehrinin Dini Açısından Önemli ve Tarihi Bir Tapınak: Zhengzhou Town's God Temple

İbadetlerin ve çeşitli sergilerin yapıldığı tapınakta ilginç görüntüler bulunmaktadır. Şehrin tarihi hakkında bilgi toplamak tapınak sayesinde mümkün hale getirilmiştir. Girişinin ücretsiz olması çok sayıda kişinin ziyaret etmesine sebebiyet vermiştir.

Doğa Güzelliklerini Sunan: Yellow River

Muhteşem kıyı manzarasıyla, iç açıcı görüntüsüyle doğanın güzelliklerini sunan Yellow River; gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunmaktadır. Dinlenmek için ideal bir yer olan Yellow River, masraf gerektirmemektedir.

Zhengzhou’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Wontons
Spring Rolls
Shou Zhuafan
Shanghai Xiaolongbao

Çin deniz ve pirinç ürünleriyle en güzel yemekleri kendi mutfağında bulundurmaktadır. Zhengzhou'da özellikle bulunan yemekler, Zhengzhou İstanbul uçuş süresi boyunca damağı kabartacak niteliktedir. Mutfaklarda farklı tarzda yapılan yemekler, merak uyandırmaktadır.

Ülkenin En Sevilen ve En Çok Tüketilen Yemeği: Wontons

Muhteşem görüntüsüyle, iştah açıcı niteliğiyle bilinen Wontons; en çok sevilen yemeklerden biridir. Mantı şeklinde katlanıp, içine et konulması mükemmel bir lezzeti ortaya koymaktadır. Zhengzhou restoranlarında bu yemeği bulabilmek mümkündür.

Çin Böreği: Spring Rolls

Börek halinde katlanıp, içerisinde tavuk veya deniz ürünlerinin konulmasıyla mükemmel bir tat oluşmaktadır. Çin böreği olarak nitelendirilen bu yemek, Zhengzhou'da sıklıkla tüketilmektedir. Servis edilirken yanında çeşitli soslar da verilmektedir. Sosların bazıları da acıdır.

Pirinç, Kuzu Eti ve Havuçla Hazırlanan Yemek: Shou Zhuafan

Kuzu etinin lezzetiyle bilinen bu yemek, havuçla süslenmektedir. Kuzu eti ve pilavın birleşmesiyle ortaya güzel bir görüntü çıkmaktadır. Görüntü ile tadın mükemmel olması, turistlerin ilgisini çekmiştir.

Buharda Haşlanarak Yapılan Mükemmel Lezzet: Shanghai Xiaolongbao

Mantı gibi bir görüntüye sahip olan yemeğin, içerisinde kırmızı et veya deniz ürünleri bulunmaktadır. Daha çok deniz ürünleriyle servis edilen bu yemek, çok sevilmektedir. Çin mutfağının en ilginç yemeklerinden biri olarak bilinmektedir.

Çinin En Lezzetli Pide Yemeği: Nangbaorou

Pidelerin etrafına çeşitli etlerin konulması ve güveç gibi bir görüntüye sahip olması, iştah açıcı bir görüntü oluşturmaktadır. Haşlanmış et, soğan ve diğer sebzelerle süslenen bu yemek; birçok restoranda farklı şekillerde servis edilmektedir.

Konaklama İçin Zhengzhou Otel Seçenekleri

Zhengzhou şehir merkezinde çok sayıda yüksek kalitede hizmet veren oteller bulunmaktadır. Zhengzhou İstanbul uçak saatleri ile uyumlu bir şekilde çalışan oteller bulunmaktadır. Otellerin birçoğu beş yıl

Yuda Palace
Şehir merkezine en yakın otellerden biri olan Yuda Palace; havuz, spor salonu, SPA gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır. İnternet erişiminin kolay ve hızlı olması, müşterileri sevindirmektedir. Fiyatları 520 ile 650 TL arasında değişim gösteriyor.
220 Zhongyuan Zhong Road , Zhengzhou
Sofitel Zhengzhou International
Uygun fiyat ve yüksek kaliteyle hizmet veren otel, insanların sosyal hayatını kaliteli bir şekilde etkilemeyi hedefliyor. Otelin şehir merkezine olan yakınlığı ve bulunduğu konum, müşterilerin rahatlıkla tatil yapabilmesini sağlıyor. Fiyatları 460 ile 600 TL arasında değişiyor.
289 Chengdong Road, 450000, Zhengzhou, Çin
Hilton Zhengzhou
Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını en kolay şekilde karşılayacak olan otelin, çok sayıda hizmeti bulunmaktadır. Spor salonu gibi hizmetleri kendi bünyesinde bulundurması, müşterilerin çoğalmasına neden olmuştur. Fiyatları 550 ile 750 TL arasında değişiyor.
No. 228 Jinshui Road, 450008, Zhengzhou, Çin

Zhengzhou Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Zhengzhou 5.425,68 TL 34 Saat 15 Dakika
Kayseri - Zhengzhou 5.875,95 TL 20 Saat
Ankara - Zhengzhou 5.896,14 TL 20 Saat 20 Dakika
Pekin - Zhengzhou 2.450,94 TL 10 Saat 40 Dakika

Zhengzhou Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Zhengzhou uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air China, Türk Hava Yolları.
 • Zhengzhou yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Zhengzhou varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Pekin - Zhengzhou olup, bilet fiyatı 2.450,94 TL'dir.
 • Zhengzhou şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Ekim ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Zhengzhou ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Bolu’da Gezilecek Yerler: Bolu'da Nereye Gidilir?
Bolu’da Gezilecek Yerler: Bolu'da Nereye Gidilir?
26 Aralık 2019
Karadeniz bölgesinin Batı Karadeniz bölümünde yer alan Bolu, tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için tarihi açıdan zengin, ılımlı Karadeniz iklimine sahip olduğu için ise doğa harikalarına
Sarıkamış Kayak Merkezi
Sarıkamış Kayak Merkezi
13 Kasım 2019
Sarıkamış Kayak Merkezi Hakkında Kars ilinin Sarıkamış ilçesinde yer alan kayak merkezi son zamanlarda oldukça ilgi görmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri olan Doğu Ekspresi trenleri ile
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'a Yakın Tatil Rotaları
30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'a Yakın Tatil Rotaları
29 Ağustos 2019
Tatil sevenler en küçük fırsatları bile muhteşem gezilere çevirebilirler. Bu Ağustos ayında güzel bir fırsatınız var. 30 Ağustos tatilini hafta sonu ile birleştirip güzel bir hafta sonu kaçamağı yapab
Avrupa'nın En Popüler İçeceklerini Biliyor Musunuz?
Avrupa'nın En Popüler İçeceklerini Biliyor Musunuz?
16 Temmuz 2019
Lezzet tatili yapmayı sevenler buraya! Pizzası, makarnası, paellası, pastası, dondurması, Avrupa’da tadacak lezzet bitmez. Şimdi sıra geldi içeceklere! Horchata / İspanya İspanya’nın yemeklerinin ne

Zhengzhou Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (81)
İyi (18)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%82
%18
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
99 Değerlendirme
Ü*** E***
5 Haziran Çarşamba
fazla para harcadık ama gözümüze görünmedi
H*** A***
11 Kasım Pazartesi
gece çıkıp gezilebilecek bir yer
M*** D***
26 Mart Salı
çok canlı rengarenk bir ortam
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Zhengzhou Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.05.2020 04:43:21 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Zhengzhou, (CGO)
CGO
CN

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678