1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
- +

İnternetten Ucuz Bilet Nasıl Alınır?

puf
İnternetten ucuz otobüs bileti veya en uygun uçak bileti nasıl alınır hemen öğrenin.

İnternetten Ucuza Bilet Satın Almak

Oturduğunuz yerden internetten ucuz bilet almanın en kolay yolu Biletall.com!

İnternetten ucuz bilet satın almak için Biletall.com‘da aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

Ankara - İstanbul rotası için 23 Mart 2019 tarihine ucuz bilet satın alma işlemini detaylıca anlatarak, Biletall.com’dan kolay bilet nasıl satın alınır resimli olarak anlatmış olacağız.

1. İnternetten ucuz bilet satın almak için öncelikle Biletall.com/ortak-arama adresine girmeliyiz.

2. Bilet arama panelinin hemen üstündeki seçeneklerden “Tümü” sekmesinde olduğunuzdan emin olunuz.

Tümü Sekmesi

 

3. Hemen alttaki resimde kırmızı kutucuklar ile belirtilmiş gerekli alanlardan Nereden, Nereye, Gidiş Tarihi alanlarını doldurup, Bilet Ara butonuna basarak diğer sayfaya geçebiliriz. 

Rota Bilgileri

4. Bilet sorgulamasını yaptığımızda, Ankara– İstanbul rotası için o gün için düzenlenen tüm seferler listelenecektir.

5. Ucuz bileti bulmak için arama yaptığımız rotadaki listelenen seferlere göz atıp, en ucuz fiyaten uygun saat ve kendiniz için en iyi bileti seçerek bilet alım işlemine devam edebilirsiniz.

İpucu: Fiyata göre sırala seçeneğine tıklanıdığınız zaman; ucuzdan pahalıya sıralama yapılacaktır.

Sefer Ekranı

 

6. Listelenen seferlerden bize en uygun olan seferi seçerek diğer sayfaya geçiyoruz ve Sefer Bilgileri alanı altında belirtilen bilgileri inceleyerek, doğrulunu teyit ettikten sonra bilet satın alım işlemine devam etmek için sayfanın alt tarafına geçiyoruz.

İpucu: Eğer daha önceden bulmuş olduğunuz bir Biletall.com uçak bileti kampanyası mevcut ise, kampanyayı “Kampanya Kodum Var” butonuna tıklayarak kullanabilirsiniz. Ancak kampanyanız yok ise, Biletall.com’da aktif olan kampanyaları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilet Bilgileri

 

7. Yolcu Bilgileri kısmında Ad, Soyad, Cinsiyet, TC Kimlik Numarası, E-Posta Adresi ve Cep Telefonu alanlarını doldurduktan sonra 'Seyahat Sigortası' bölümünde tercihinizi yaparak ödeme bilgileri bölümüne ilerleyebiliriz.

Yolcu Bilgileri

 

8. Ödeme bölümünde ise Kredi Kartı ile ödeme yapılacak ise Kart Numarası, Son Kullanma Tarihi, Güvenlik Kodu (CVC2) kısımlarını doldurup, hizmet sözleşmesini okuyup kabul ederek Öde ve Tamamla butonuna tıklayarak, ilgili bankanın 3D güvenli ödeme ekranında ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme Bilgileri

 

9. Hepsi bu kadar!

Biletall.com’dan ucuz bileti aldık. Üstelik Ankara - İstanbul uçak seferleri arasından en ucuz uçak biletini satın almak için seferleri karşılaştırıp satın almış olduk. Ucuz bilet için her zaman Biletall.com!

İlgilinizi Çekebilecek Diğer Püf Noktalar

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=16277
/ True
16277