Tekrar Dene Kapat

Uçak Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Yurtiçi ve Yurtdışı uçak bileti rezervasyonu nasıl yapılır bilmiyorsanız, dünyanın her yerine uçak bileti rezervasyonu için bu adımları izleyebilirsiniz.

Uçak bileti rezervasyonu için Biletall alt yapısında bulunan tüm havayolu firmalarının seferlerini, fiyatlarını, sefer saatlerini ve diğer özelliklerini karşılaştırın, en uygun uçak biletine sahip olun.

Uçak bileti rezervasyonu yapmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli. 

 

Not: Rezervasyon yapılan uçak biletlerinde opsiyon tarihi dolmadan önce bileti satın almayı unutmayın, opsiyon süresi dolan biletler sistem tarafından otomatik iptal edilir.

 

Uçak Bileti Rezervasyonu

 

1. Uçak bileti rezervasyonu yapmak için, "Bilet Almanın Kolay Yolu" olan Biletall'ın Uçak Bileti sayfasına giriniz.

 

2. Biletall Uçak Bileti sekmesinde aşağıdaki alanlardan gerekli olan tüm bilgileri giriyoruz.

Uçak Bileti Al

 

 

3. Gitmek istediğimiz nokta için karşımıza çıkan havayolu firmalarına ait uçuş seferlerini, saatleri, fiyatları ve firmaları karşılaştırarak en uygun olanı seçiyoruz.

Uçak Rezervasyon Seferleri

 

 

 

4. Rezervasyon yapacağımız seferi seçtikten sonra sağ taraftaki Uçuş Bilgileri bölümünü kontrol edip, Devam Et butonuna tıklıyoruz.

Rezervasyon Bilgileri

 

 

5. Sefer seçiminin ardından Gidiş Bilgileri özet sayfası geliyor ve bilgileri kontrol ettikten sonra seçtiğimiz uçak bileti için Rezervasyon Yap butonuna tıklıyoruz.

Uçak Rezervasyon

 

 

6. Yolcu Bilgileri alanında bulunan aşağıdaki gerekli alanları doldurup, Rezervasyon Yap butonuna tıklıyoruz.

Uçak Bileti Rezervasyon Yap

 

 

7. Uçak bileti rezervasyonumuz tamamlandı!

Aşağıdaki bilgileri kontrol edip, doğrulunu teyit ettikten sonra rezervasyon opsiyon süresi dolmadan önce SATIN AL butonuna tıklayarak biletin satın alınması gerekmektedir. Aksi taktirde opsiyon süresi dolduğunda bilet otomatik olarak sistem tarafından iptal edilecektir.

Uçak Bileti

 

 

 

Uçak Bileti Rezervasyonu Nasıl Yapılır? (Video)