1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Invercargill Uçak Bileti

Invercargill Para Birimi
Yeni Zelanda Doları (NZD)
Invercargill Zaman Dilimi
GMT +12
Invercargill Şehri En İyileri
Art Deco Mirasları, Bluff, Paella
Invercargill Hava Durumu (6 Haziran) 8°C Parçalı Bulutlu
Invercargill Hava Durumu (7 Haziran) 8°C Sağanak Yağmur

Invercargill Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Invercargill Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Invercargill Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
NZ
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,20 NZD
Yemek Fiyatı
18,23 NZD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
5 NZD

Invercargill’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Temmuz
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
İlkbahar
En İyi Ay
Şubat

Invercargill uçak bileti fiyatları incelerken mevsim özelliklerine dikkat etmek önemlidir. Burada 2 geçişli mevsim vardır. En ucuz Invercargill uçak bileti ise orada sonbaharın yaşandığı temmuz ayı olmaktadır. Invercargill İstanbul uçak bileti fiyatları ise en çok tercih edilen döneme göre farklılık gösterir. Invercargill İstanbul uçak saatleri iniş saatine dikkat edilerek seçilmelidir.

Invercargill Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Invercargill İstanbul uçak bileti fiyatları baz alındığında havalimanından şehir merkezine ulaşım oldukça ucuz ve hızlıdır.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 3 NZD

Havalimanından belirli saatlerle kalkan otobüsler ile şehir içine ulaşım sağlanabilmektedir. Bunun için gitmek istediğiniz durağı bilmeniz yeterli olmaktadır. İngilizce konuşan şoförlerle de iletişim kurmanız kolay olacağı için turistlerin en çok tercih ettiği ulaşım şeklidir.
Havalimanı Servisleri
Bu servisler Invercargill İstanbul uçak bileti alırken rezervasyon yaptırdığınız otele ait bir hizmet olup değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatı ise zaman zaman otel ücretine dahil olabilir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 NZD

Invercargill nispeten küçük bir şehir olduğu için taksi kullanımı yerliler tarafından fazla tercih edilmemektedir ve buna bağlı olarak da taksi sayısı da azdır. Bu sebeple km başına yüksek fiyatlar verilebilmektedir.
Araç Kiralama
Yeni Zelanda’da ülke genelinde trafik soldan akmaktadır. Bu sebeple turist olarak giden kişilerin kiralık araç kullanması tehlike arz edebileceği için tercih edilmemekle birlikte havalimanında bu hizmeti veren ofisler mevcuttur.

Invercargill Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Hediyelik Eşya
Araç Kiralama

Havalimanı yapılan uçuş sayısının çok fazla olmaması sebebi ile nispeten küçük ve sakin bir havalimanı olarak bilinmektedir. Thy,Emirates, Singapore Airlines gibi havayolu şirketlerinin 2 aktarmalı uçuşları ile Invercargill’ e yolculuk yapmanız mümkün olmaktadır. Invercargill uçak bileti THY için rezervasyon yapılan biletlerde Singapur aktarmalı uçuşların sayısı oldukça fazladır. Invercargill Emirates uçuşlarında da yaklaşık 20 saat gibi bir sürede aktarmalar ile Invercargill’e ulaşım sağlamak mümkündür.

Yolcu kapasitesi küçük uçakların gelmesi sebebi ile de yapılan restoranlar ve alışveriş merkezleri bu kapasiteye yönelik olarak kurulmuştur. Daha çok gezgin turistlerin odak noktası olduğu için de bir aktarma durağı olarak kullanılmayan hava alanı buraya ilk defa gelenlerin de kolay şekilde gidecekleri yeri bulmasının sağlamaktadır. Havalimanına iniş yaptıktan sonra burada bulunan özel servisleri kullanabileceğiniz gibi toplu taşıma ya da taksi ile de şehir merkezine gitme imkanınız bulunmaktadır. Özel taksiler ile yaklaşık 10 dk sürede şehir içine gidebilirken toplu taşıma ile bu süre yarım saati bulabilmektedir.  Bu tatile karar vermeden önce önemli olan Invercargill ucuz uçak bileti bulabilmeniz ve planınızı buna göre yapmanızdır. Invercargill uçak bileti fiyatları için Biletall.com’dan birçok farklı havayolu firmasının seferlerini karşılaştırıp size en uygun olanını seçebilirsiniz. Invercargill en ucuz uçak bileti için fiyat sıralaması yapıp tarihlere göre uygunluk durumunu da değerlendirebilirsiniz.

Invercargill’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Invercargill’ e giderek dünyanın hiçbir yerinde görmediğiniz tonda bir yeşil ile iç içe muhteşem bir doğa tatili yapabilirsiniz. Invercargill uçak bileti alarak aktarmalı uçuşlar ile gidebileceğiniz bu şehirde henüz bozulmamış ve insanlar tarafından müdahale edilmemiş olan çok sayıda vadi, kanyon, göl ve trekking parkurlar bulunmaktadır.
  2. Bu parklardan en çok bilinenlerinden birisi de Fiorland Milli Parkı’dır. Bir göl kenarında bulunan ve korumaya alınmış olan bu park insanların ziyaretine açılmıştır. Parkta belirli kurallar çerçevesinde kamp yapmak ve piknik yapmak da mümkün olmaktadır. Bir yanı ile de sizleri vahşi yaşamın içine çeken bu doğal parkta hem tek başınıza hem de ailenizle keyifli zaman geçirmeniz mümkün olmaktadır.
  3. Dunedin bölgesinde yer alan milli parkta ise deniz kuşlarının izlediği rotalar görülmekte ve burada kuş gözlemi yapılabilmektedir. Göç vakitlerinde görsel bir şölen oluşturan bu kıyı aynı zamanda koy ve körfezleri ile de burayı ziyaret eden kişilere eşsiz bir manzara sunmaktadır.
  4. Wanaka tesisleri ise bir dağ yamacında bulunmakta ve burada kayak yapma imkanı da bulunmaktadır. Invercargill uçak bileti rezervasyon yapmadan önce gideceğiniz park ve yaşam alanlarından bir rota oluşturarak hem mevsimsel özelliklere dikkat edebilir hem de ideal tatil sürenizi belirleyebilirsiniz. Invercargill İstanbul uçak biletleri aktarmalı şekilde satışa sunulmaktadır. Bununla beraber yılın belirli zamanlarında direkt olarak Yeni Zelanda’ya uçuş sağlanmakta ve burada tercih edilebilecek otobüs, ya da şehir içi aktarma taksiler ile Invercargill’e ulaşım sağlanabilmektedir. Tercih edeceğiniz otele göre de havaalanında özel transfer seçeneğiniz olabilmektedir.
  5. Şehrin en bilinen yerlerinden birisi de İyi kılavuzun kilisesi olarak bilinen Lake Tekapo bölgesidir. Burada Mt. John gözlemevinde yıldız gözlemi ve kuzey ışıkları gözlemi yapılabilmektedir.

Invercargill Hakkında

Yeni Zelanda’nın güney adası kısmında yer alan bir bölgede kurulmuş olan şehir bir doğa harikası olması sebebi ile hem ülke içinden hem de diğer ülkelerden çok sayıda turisti kendine çekmektedir. Southland adı verilen bölgede yer alan şehir aynı ada içinde güney sıcaklarını hissetmek isteyen yerli turistler tarafından da keşfedilmiş bir şehirdir. Şehirde bulunan Southern Wings Limited üniversitesi de bu bölgede hareketliliğin artması ve sosyal hayatın canlanarak son yıllarda hızlı bir artış göstermesini sağlamıştır. Invercargill uçak bileti fiyatlarının dönem dönem çok uygun fiyatlarda satılması bu sevimli ve küçük şehrin Türk turistler tarafından da keşfedilmesini sağlamıştır. Toplam 389 km karelik şehir alanının yaklaşık olarak üçte biri kentsel kullanıma ait olup geri kalan alanların ise tamamen doğal kalmasına ve buradaki yapının bozulmamasına özen gösterilmiştir.

Birçok yerinde pastoral ve doğal bir hayatın devam ettiği bu şehirde turistler de büyük bir hoşgörü ile karşılanmaktadır. Özellikle doğa tutkunlarının sıklıkla tercih ettiği bu şehri görmek için erken rezervasyon fırsatı ile Invercargill ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Şehirde Amerikan doları da kullanıldığı için gitmeden önce bütçe planlamanızı da kolayca yapabilirsiniz. En ucuz Invercargill uçak bileti fiyatları ise genelde orada sonbahar mevsiminin yaşandığı haziran, temmuz ve ağustos aylarıdır. Bu aylarda ülkemizde de yaz mevsim yaşandığı için başka bir iklim yaşamak ve bol oksijenli tatil yapmak için tercih edilebilecek bir yer olmaktadır. Invercargill İstanbul uçuş süresi yapılan aktarmaya göre değişebilir.

Invercargill Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,20 NZD
Taksi
4 NZD/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Şehirde en sık kullanılan araçlar toplu taşıma otobüsleri ve 4 kişilik minibüslerdir. Hem fiyatları uygun hem de şehrin tamamını gezebilmenizi sağlayan bu araçlar duraklardan kısa aralıklarla kalkmaktadır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Popüler araçlar dışında kiralık araçlar ve özel taksiler ulaşım için kullanılabilir.

Invercargill Vize Şartları

Yeni Zelanda Vize İstiyor mu?
Evet
Yeni Zelanda Vize Detayları
Vize başvuruları Yeni Zelanda'nın Ankara Büyükelçiliğinde gerçekleştirilir.

Invercargill’de Gezilecek Yerler

Araba Müzesi
Waipapa Deniz Feneri
Oreti Beach
Quenns Park
Motosiklet Sergisi
Koleksiyoncuların Vazgeçilmezi Araba Müzesi

Bill Richarson Transport World adı ile hizmet veren bu müzede onlarca klasik araba ve birbirinden değerli parçaları ziyaretçilere sunulmaktadır.

Fotoğrafçılar İçin İdeal Deniz Feneri

Eski yıllardan beri denizcilere yol göstermek için kullanılan bu fener günümüzde hala işlevini korumaktadır.

Biraz Da Deniz Diyenlere Oreti Beach

Bahar mevsiminde buraya giden ziyaretçiler yoğun bir gezi programının ardından Oreti Beach’in müthiş kumsalından denize girebilirler.

Trekking için ideal rota Queens Park

Aynı zamanda bir milli park olan Queens Park muhteşem doğası ile sonbahar mevsiminde burayı ziyaret edenlere kucağını açıyor. Yoğun çiçek bahçeleri ile ziyaretçileri cezbeden park ücretsiz olarak gezilebiliyor.

Bir Müzeden Çok Daha Fazlası Motosiklet Sergisi

25 Tay Street’te bulunan bu müze sadece motosikletleri ile değil muhteşem kek ve kahveleri ile de uğrak yerlerden biri haline gelmiştir.

Invercargill’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Hangi Yahnisi
Kumara
Paua Ravioli
Huhu Grubs

Invercargill İstanbul uçak bileti alıp gittiğiniz bu şirin kentte yemek için de egzotik seçenekler var:

Tanıdık Lezzet :Hangi Yahnisi

Ülkede en sık kullanılan etlerle yapılan bir tür yahnidir. Pişirme usulü ise Maori denilen bir yöntemdir.

Doyurucu Bir Yemek:Kumara

 İçerisinde haşlanmış patates ve kuzu eti bulunan bu yemeğe lezzetini ise özel soslar vermektedir.

Makarnaseverlere: Paua Ravioli

Birbirine çok yakışan iki lezzet olan istiridye ve makarna ile hazırlanan bir yemektir.

Farklı Lezzetler:Huhu Grubs

Et parçaları ve meyve ile hazırlanan bu yemek de Invercargill’in en ünlü yemeklerinden birisidir.

Yöresel Denince Akla: Pipis

Sadece Yeni Zelanda bölgesinde bulunan özel bir balık türünün ızgara edilmesi ile hazırlanmaktadır.

Konaklama İçin Invercargill Otel Seçenekleri

Invercargill İstanbul saat farkı dikkate alınarak rezervasyonunuzu şu otellerden yapabilirsiniz.

 
Ascot Park Hotel
Kapalı havuzu bulunan otel yaz ve kış tüm mevsimlerde tercih edilebilir özelliktedir.
Corner Of Tay St & Racecourse Rd. Invercargill, 9810, New Zeland
Lovett Lodge
Şehir otelinde kalmak istemeyenler için bir doğa harikası otelde geniş odalar ve oda servisi de mevcuttur.
31 Duke St, Gladstone, Invercargill 9810, New Zeland
Kelvin Hotel
İş merkezlerine yakın olan ve kendi otoparkı olan bu tesis ücretsiz internet bağlantısı sağlıyor ve çocuklar ile konaklamaya uygun olduğunu belirtiyor.
20 Kelvin St. / Invercargill, 9810, New Zeland

Invercargill Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

  • Invercargill şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
    Yılın en uygun zamanı Temmuz ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Invercargill ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Güney Kurtalan Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
Güney Kurtalan Ekspresi Hakkında Tüm Bilgiler
06 Mart 2020
Kalkış Şehir: Ankara Varış Şehir: Siirt Rota Uzunluğu: 1140 Km Yolculuk Süresi: 23 Saat 35 Dakika Güney Kurtalan Ekspresi Nedir? Güney Kurtalan Ekspresi, 1944 yılından beri Ankara’dan başlayıp
Bilecik’te Gezilecek Yerler: Bilecik’te Nereye Gidilir?
Bilecik’te Gezilecek Yerler: Bilecik’te Nereye Gidilir?
02 Aralık 2019
Birçok yapısında Osmanlı izleri görünen Bilecik, küçük bir şehrimiz olarak bilinse de tek günde bitirilemeyecek kadar çok önemli yapıya sahip! Bilecik’te gezilmesi gereken yerlere bir göz atmadan önce
Check-in Nedir? Online Check-in Ne Demek?
Check-in Nedir? Online Check-in Ne Demek?
08 Kasım 2019
Check-in ne demek, check-in nedir, check-in anlamı, online check in nasıl yapılır gibi Biletall.com ekibine yoğunlukla gelen sorular için aşağıdaki açıklamaları detaylı şekilde okumanız tavsiye edilme
Tablo mu Gerçek Hayatı Şekillendirmiş, Gerçek Hayat mı Tabloyu? Seçim Sizde!
Tablo mu Gerçek Hayatı Şekillendirmiş, Gerçek Hayat mı Tabloyu? Seçim Sizde!
19 Haziran 2019
Tarih boyunca sanatçılar çevrelerinden ilham almışlardır. Ancak çoğu kişinin bilmediği gerçek ise bazı mekanlar da ünlü tablolardan esinlenerek şekillenmeye çalışmıştır. Kafe Terasta Gece / Le Café l

Invercargill Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (65)
İyi (27)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%71
%29
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
92 Değerlendirme
E*** B***
1 Mayıs Çarşamba
buraya giden tekrar gitmek ister mutlaka
U*** K***
15 Haziran Cumartesi
imkanı olanlara tavsiye ederim burayı
B*** O***
19 Haziran Çarşamba
gidenlerin hayran kalması normal
M*** D***
18 Ağustos Pazar
bu ülkede çok güzeldi herşey
S*** H***
17 Haziran Pazartesi
tam gezilecek ülkelerden
2
8
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Invercargill Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 6.06.2020 03:13:13 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=74699
/ True
74699